Bhs-geri dönüşüm

Geri Dönüşüm Sektörü için Kırıcı, Parçalayıcı ve Öğütücüler

Kırma makineleri geri dönüşüm malzemelerinin mekanik olarak işlenmesi prosesinin merkezinde yer almaktadır. Hem makine teknolojisinde hem de işleme teknolojisinde çok çeşitli becerilere sahip olduğumuz söylenebilir. Hem kırma hem parçalama hem de öğütme konularında en üst düzey performansa sahip makineler üretilmektedir. Makinelerimiz metal içeren atık maddeler, çöpten türetilmiş yakıtlar, lastikler, plastikler ve kağıtlar ile evsel ve endüstriyel atıklar dahil hemen her türlü geri dönüşüm uygulaması için uygundur.

Kırma makineleri, temelde giriş malzemesi parçalarının boyutunu azaltmak için kullanılır. Ayrıca, seçici olarak bileşik malzemeleri ortaya çıkarırlar ve metalleri temizler veya topak haline getirirler. Kırma, işlemdeki ilk adımdır ve bunu ayırma prosesi izler. Kırma işlemi elde edilen ikincil hammaddelerin verimi ve kalitesi üzerinde belirleyici bir etkiye sahiptir. BHS makineleri, gereksinimlerinize ve ihtiyacınıza uygun olarak üretim esnasında en uygun şekilde yapılandırılmakta ve bunu yaparken de birçok parametre optimize edilmektedir. Gerektiği durumlarda ayrıca işlem sırasında da ayarlama yapılabilmektedir.

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kırma makinelerimiz temelli komple geri dönüşüm sistemleri de planlamakta ve tasarlamaktayız. Dünya’nın birçok farklı noktasındaki çok sayıda referanslarımız, metal içerikli çok çeşitli kapsamdaki geri dönüşüm malzemelerinin işlenmesi konusunda sahip olduğumuz becerilerimizin kanıtıdır.

İkincil malzemelerin işlenmesi için doğru makine seçimi çok önemli olup, her zaman için söz konusu işin tam olarak doğru bir biçimde aktarılmasına bağlıdır. Müşterilerimizin doğru seçimi yapmalarına yardımcı olmak için Sonthofen’daki geri dönüşüm teknolojisi merkezimizde orijinal makineler kullanarak testler yapılmaktadır.