EAB REINHAUSEN

EAB Reinhausen firması, çok yönlü uygulamalar ve değişik sektörlerde faaliyet gösteren şirketler için metal dedektörleri üreten bir Alman Şirketidir. EAB metal detektörleri metalik yabancı cisimleri güvenilir bir şekilde algılar ve böylece üretim hatlarında muhtemel görülebilecek hasarları ve yabancı maddeleri önlerler. 40 yılı aşkın bir süredir inşa edilmiş olan teknik bilgi birikimi, en üst düzeyde titizlik, yeni ve henüz çözülmemiş işlere duyulan heves firmayı dünya çapında cazip bir şirket haline getirmektedir. EAB Reinhausen GmbH, kömür işleme, taş ve demir cevheri endüstrisi, madencilik ve geri dönüşüm alanlarında dünya çapında faaliyet göstermektedir. En büyük satış pazarları Avrupa, ABD ve Güney Amerika’dır.

Müşteriler, geliştirilmiş olan teknoloji ile metal malzemelerin etkilerinin giderilmesi anlamında ciddi memnuniyetlerini belirtmektedirler, çünkü özel malzemelerin metallerden %100 sorunsuzca arındırılması sahip olunan teknoloji ile mümkün olmaktadır. Ürünlerin yüksek kalite ile metallerden arındırılmasına ek olarak, metal detektörleri fiyat ve uzun ömürlülüğü ile karakterize edilmektedir.

Yeniliklere olan açıklık, modern teknoloji ve işçilik ile karakterize olan şirket prensipleri çalışma pratiklerine ve dinamiklerine de yansımaktadır. Ayrıca, metal detektörlerinin uygun şekilde monte edilmesini sağlamak için müşteriye gerektiği şekilde kurulum çizimleri sağlanabilmektedir.

EAB Reinhausen GmbH, malzeme tedariki için bölgedeki uzman şirketlerle ve her konuda alternatif tedarikçilerle çalışmaktadır. Böylece, şimdiye kadar büyük sipariş hacimleriyle esnek bir şekilde başa çıkabilmiş ve ürünleri müşterileri ile zamanında buluşturabilmiştir. EAB Reinhausen GmbH, test çalışmaları sırasında üretim hatalarını tanıyan ve böylece müşterilerine her zaman kusursuz ürünler sağlayan kapsamlı kalite yönetimi ile de tanınmaktadır. Ayrıca, detektörlerin en az 20 yıl boyunca kusursuz çalışmasını mümkün kılacak şekilde elektronik ve mekanik de dahil olmak üzere yalnızca yüksek kaliteli ve güvenilir bileşenler kullanılmaktadır. Şirketin ürün gamı içinde değişik uygulamalara yönelik olarak geliştirilen ve imal edilen değişik hassasiyet seviyelerine sahip metal detektörleri yer almaktadır.

EAB Reinhausen, 1978 yılında Gerhard Cassel ve Jürgen Zimmermann işbirliğiyle kuruldu ve tüm geçen zamanda sadece yüksek kaliteli ve işlevsel metal detektörleri imalatı için hizmet verdi. Geçtiğimiz 40 yıl boyunca, şirket, birçok endüstri için güvenilir ekipman ve destek üretimini içeren önemli bir ürün portföyü oluşturdu. Mayıs 2018’de elektrik mühendisi Viktor Gerber şirketi devraldı ve daha sonra EAB Reinhausen GmbH olarak yeniden adlandırıldı ve işletme sahibi olarak yönetilmeye devam edilmektedir.

Link

eab reinhausen
Metal Detektörü