HERBOLD MECKESHEIM

Herbold Meckesheim, plastik geri dönüşümü için makineler ve tesisler konusunda uzman olan bir firmadır. Alman teknolojisi ile %100 Alman üretimi makina ve tesislerimiz bize diğer rakiplerimizden ayıran en önemli hususlardandır.

Odak noktamızı, bir yandan temiz üretim firelerinin boyut küçültme işlemi (ufalanması), ince öğütülmesi ve yoğunluğunun arttırılması (aglomerasyon, kompakte edilmesi) ve diğer yandan kullanılmış, karışık ve kirli atıkların geri kazanılması, ayrıştırılması ve kurutulması oluşturur. Ayrıca, makinelerimiz atık işleme, hammadde geri kazanımı ve çeşitli endüstriyel işlemlerin malzeme hazırlanması ile granüllerin ince öğütülmesi gibi birçok başka uygulamada da kullanılmaktadır.

Konumuzda oldukça tecrübeli ve bilgili bir firmayız. Dünya’nın birçok farklı noktasında, başta Amerika, İngiltere ve Almanya olmak üzere, tek makinalarımız ve tesislerimiz mevcuttur. Yatırımcıya ve üreticiye maksimum kazanç sağlayacak, uzun ömürlü olarak problemsiz çalışacak, yüksek kalite ürün elde edilmesine imkân verecek tesisler ve makinaları imal etmek için çalışan bir firmayız.

Her bir Herbold makinası üretilirken, daha az enerji sarfiyatıyla daha yüksek kapasite sağlamak ve hem bugün hem de yıllar sonrasında aynı kalitede işlenmiş malzeme üretmek prensibi ön planda tutulmuştur. Birçok çeşit hammaddeyi kırmak için Herbold’un hem merkezi sistem hem de makina yanı kırma makinaları mevcuttur. Ayrıca levha hatları geri dönüşümü için

kullanımlarına ve deneme çalışmalarına yönelik hizmet vermektedir.

Link