ARJES

Çift şaftlı shredder makineleri ile tanınan ARJES şirketi, rakiplerinin oldukça önünde çok yüksek mobiliteye sahip, dünyanın önde gelen sıradışı shredder (parçalayıcı) tedarikçilerinden biridir. Tüm çalışanları tarafından yayılan yenilikçi ruh ile birleşen ürünleri, güçlü ve istikrarlı bir büyüme ve ekonomik başarı yanında müşteri memnuniyeti ve rakipleri arasından kolaylıkla ön plana çıkmasını yanında getirmektedir.

Şirket, kurulduğu 2007 yılından bu yana, yaklaşık 200 çalışanı ile, yeşil atıklar, kök ve odun atıkları, plastik ve endüstriyel atıklar, hurda metal ve araç hurdaları (ÖTA), inşaat atıkları ve hatta minerallerin işlenmesi alanlarında Leimbach, Thüringen’deki yerinde trend belirleyici çözümler üretmektedir.

ARJES, ayrıca, ön parçalamadan geçmiş ahşap, atık ve metallerin ayrılması için geniş bir çözüm yelpazesi sunmaktadır. Çeşitli eleme teknolojilerinin kullanılması sayesinde sunulan ürünler, verim, parçacık büyüklüğü ve malzeme türü açısından müşterinin özel gereksinimlerine göre hassas şekilde ayarlanmaktadır.

Firma diğer taraftan, sabit parçalama çözümlerinin tasarımı ve mevcut tesislere entegrasyonu konularında da hizmet vermektedir. Uygulamaya ve mevcut saha koşullarına bağlı olarak, proje konveyör sistemleri, sıralama hatları ve manyetik istasyonlarla genişletilebilmektedir. Gereksinimler açıkça söylendiği takdirde, müşterilerle birlikte mükemmel bir şekilde ihtiyaçları karşılayacak bir konsept geliştirilmesi mümkün olmaktadır. Müşteri temelli ilişkiler nedeniyle sürekli bir diyalog içinde kalınmakta ve her türlü istek ve ihtiyaç çok hızlı ve memnuniyet sağlanacak şekilde karşılanmaktadır. Planlama aşamasından, geliştirmeye, işletmeye almadan, yaşam döngüsü aşamasına kadar her zaman yanınızda olan Arjes firması işini her zaman çok büyük bir hassasiyet ve özgüvenle yapmaktadır.

Geri dönüşüm sektöründe yirmi yıldan fazla deneyime ve uzmanlığa sahip olup, güvenilirliği ve kaliteyi garanti etmekteyiz. Öğütücülerdeki bakım, duraksama ve arıza nedenli bekleme süresini en aza indirmek için, servis teknisyenlerimiz stoklarımızda yer alan çok çeşitli yedek parçalarla, mümkün olan en kısa zamanda sahada olacak şekilde müşterilerinin hizmetindedir.

Aşağıda yer alanlar başta olmak üzere her türlü malzemelerin işlenmesi, parçalanması için tesis mühendisliği çözümleri sunulmaktadır:

  • Odun atıkları, tomruk, kütükler, yeşil atıklar, demiryolu traversleri, paletler, kablo makaraları

  • evsel atıklar, sınai ve ticari atıklar, hacimli atıklar, inşaat atıkları

  • araba gövdeleri, alüminyum motor blokları, karışık hurdalar, hurda metaller, vb

arjes shredder
Temel Shredder Üniteleri
arjes recycling plants
Recycling Plants