SMS Kırıcılar

SMS Kırıcılar


Project Description

SMS modelleri özellikle zorlu uygulamalara yönelik makinelerdir: ağır takozların, işlem görmesi zor liflerin, aşırı ince filmlerin veya çok büyük miktarlarda malzemelerin boyutunun küçültülmesi amacıyla kullanılabilen ideal kırıcılardır.

SMS serisinin kırıcıları, yıkama sistemlerinde kullanılan kırıcılar olarak da mevcuttur. Bu durumda, kirli plastikler büyük miktarlarda su ilavesiyle kırılmaktadırlar. Elde edilen sürtünme iyi bir yıkama etkisi göstermekte olup, yıkama ve parçalama tek bir işlemde birleştirilmektedir.

Bu kırıcı kategorisinde, 500 ile 2000 milimetrelik bir çalışma genişliğine ve 22 ile 250 kilovatlık tahrik motorlarına sahip makineler üretilmektedir.

SMS serisi kırıcılar, geri dönüşüm işletmeleri için tercih edilen makinelerdir; çünkü eşit derecede yüksek bir performansla, yüksek hacimli içi boş malzemelerin kırılmasından, kalın duvarlı panellerin veya takozların kırılmasına kadar geniş yelpazede kolayca dönüşüm sağlarlar.

Gerektiği durumda, SMS serisi makineleri çelik aksama sahip olacak şekilde tedarik edilebilir. Söz konusu aksamlar, kırıcının üstündeki temel değiştirilebilir aşınma plakaları ve (aşınma ve yıpranmaya bağlı olarak) değiştirilebilir stator bıçağından, vidalı, değiştirilebilir rotor bıçağı destek plakalarına kadar birçok farklı bileşeni kapsayacak şekildedir – ilgili tedarikler, uygun sertlik ve tokluktaki aşınmaya dayanıklı malzemelerle sağlanır.

WhatsApp chat
Translate »